Logo - Terapia Alkoholowa, Odtrucia, Leczenie Alkoholizmu, Detox Łódź Klinika psychiatryczna INVENTIVA

ZAPRASZAMY

24H/7

jQuery

Klinika Inventiva zapewnia ambulatoryjne leczenie uzależnień alkoholowych i narkotykowych. Wszystkie z naszych programów leczenia oparte są na takich programach jak: Dwunastostopniowy Program Anonimowych Alkoholików i Zaaprobowane Zasady Leczenia Uzależnień od Narkotyków. Oferujemy także terapie grupowe i porady rodzinne. Posiadamy także wybór porannych i popołudniowych terapii indywidualnych lub popołudniowych i wieczornych terapii grupowych.

Terapia alkoholowa

Jako część naszego leczenia, klinika Inventiva zapewnia porady z zakresu zdrowia psychicznego. Oferujemy terapie indywidualne i grupowe.

Dla początkujących przygotowaliśmy zajęcia składające się z szesnastu spotkań. Grupa ta skierowana jest do osób dorosłych, powyżej osiemnastego roku życia, którzy mają problemy związane z alkoholem lub narkotykami, gdzie zalecona została grupa edukacyjna lub sąd wyznaczył nakaz poddania się leczeniu.

Wykwalifikowany, certyfikowany, doradca analizuje sposoby stosowania substancji chemicznych przez pacjenta oraz idące za tym konsekwencje (prawne, fizyczne, rodzinne i społeczne). Grupa koncentruje się na zmianach w zachowaniu i uczeniu się znajdywania alternatywy przeciwko nadużywaniu substancji uzależniających.

W klinice Inventiva oferujemy także kontynuację opieki po zakończeniu leczenia zarówno dla osób dorosłych jak i dla nieletnich.

detoks poalkoholowy, detoks po alkoholu, odtrucia, detox, leczenie uzależnień alkoholowych i narkotykowych